Święta z Jajem, czyli piękny czas Wielkiej Nocy!

Święta… Wielka Sobota

„…więc włożyłam jajka, baranka i kurczaczki  do koszyczka, włączyłam mszę w TV i cieszyłam się nadchodzącymi chwilami” 🤔 „… mam nadzieję, że ksiądz nie pomoczy mi wodą święconą telewizora i całego pokoju” 🥺😉

Święta Wielkanocne i zgraja w koszyczku.
Wesoła zgraja na te święta życzy pogody Ducha.
Koszyczek Wielkanocny. Czas świąt. Święcenie koszyczka.

Tak niestety wyglądają tegoroczne święta u większości rodzin. Choć w okrojonym i bardzo skromnym gronie to nadal pełne wiary, nadziei i optymizmu.


Przygotowania trwają. W kuchni unosi się zapach przyrządzanych potraw, a w głowie rodzi się sprytny plan na Śmingusa Dyngusa.
A jak Wam idą przygotowania? Czy ten dziwny i zawirowany początek roku dał Wam możliwość cieszenia się nadchodzącym czasem?


Koronawirus, jak u większości sieje zamęt i niepokój. Niestety moja choroba tutaj nie pomaga. Brak odporności oraz niemożność jej podwyższania stwarza sytuację niebezpieczną. Szare komórki wariują, a ja staram się nie wyściubiać nosa z domu. Ma to także swoje dobre strony – leniwe chwile piżamowaca 😉 Wyjście do sklepu jest niczym sport ekstremalny, uwieńczony sukcesem i niebywałą adrenaliną.
Ale udało się, zakupy zrobione, jajka ozdobione, praca wre.

A ja z całego serca ściskam wszystkich, życząc pogodnej, pomimo wszystko rodzinnej atmosfery w te Święta Wielkanocne, ogrom zdrowia i uśmiechu. Ślę moc pozytywnej energii.

Wesołego Alleluja!!!!


 

Życzenia świąteczne od A życie się toczy.
Święta Wielkanocne.

Ponadto przesyłam przepis na pyszną babę cytrynową! Polecam http://kulinarne.info/puszysta-babka-cytrynowa.html

http://a-zycie-sie-toczy.pl/dni-ktore-pamieta-sie-do-konca-zycia/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *